Vannitubade remont

08. veebr  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 2
Eesti värvitootja Eskaro on pikaajaliste katsetuste tulemusena välja töötanud kvaliteetse täiskomplekti niiskete pindade remondiks ja värvimiseks. Komplekt koosneb niiskuskindlast eriti tugevast värvist AKZENT, hallitusvastasest vahendist BIOTOL, niiskustõkkest AQUASTOP, pahtlist AQUA FILLER ja NIISKUSKINDLAST SEINALIIMIST.

Värv sisaldab antibakteriaalseid ja hallitusvastaseid vahendeid, mis on inimesele ohutud. Tervikliku komplekti väljatöötamisel lähtusid tootjad probleemide ennetamisest ruumide puhul, kuhu paratamatult satub niiskust. Näiteks on tihtipeale vanemate majade vannitubades halb ventilatsioon, mis kipub tekitama hallitusprobleeme.


Vannitubades ja teistes niisketes ruumides on Eskaro pakutav komplekt kindlam kahhelkivist, sest seinapinda värvides ei jää sinna vuuke, kuhu võiks hallitus kogunema hakata.

Kasutades Spiriti värvikataloogis pakutud toone, on võimalik vannitoast teha hubane ruum. Lisaks vannitubadele on värv mõeldud ka koolide, basseinide, hotellide jm tiheda kasutusega ruumide värvimiseks.

Kuidas niisket ruumi remontida?

Niiske ruumi remontimisel tuleks esmalt mõelda, mida on võimalik teha ventilatsiooni parandamiseks. Ruumis tasub üles otsida ka kõik nn nõrgad kohad, nt sellised, mis vajavad puhastamist või kus on lahtist vana värvi, mis tuleb hoolikalt eemaldada.

Suur osa vanemate majade vannitubade seinu on kaetud alküüd- või õlivärvidega - aastate eest oli see ainus viis niiskeid pindu värvida.

Sellised läikivad värvipinnad tuleb matistada, et uut värvi peale kandes tekiks hea nake.

Remonditavad pinnad tuleb puhastada esmalt hallituskorrast ning hävitada pinnasisene hallitus spetsiaalse hallitusvastase vahendiga Biotol. Seinapinnas olevad augud, lohud ja õnarused täidetakse niiskuskindla pahtliga Aqua Filler. Pärast pahteldamistöid lihvitakse seinad ning eemaldatakse lihvimistolm. Selleks võib kasutada niisket lappi, tolmuimejat vmt. Kohad, kuhu jääb vaid puhas pahtel, töödeldakse niiskustõkke vahendiga Aquastop.

Niiskuskindel värv Akzent moodustab kihi, mis kaitseb pindu hallituse tekke eest. Akzent kuulub nn esimese kategooria värvide hulka, mis on mõeldud eriti laialdase kasutusega niiskuskindlatele pindadele.

Infokast

Tee vannitoas biotõrjet hallituse vältimiseks. Kasuta selleks vahendit Biotol. Biotol on kontsentraat, seda on ökonoomne kasutada. Tarvitamisel lahjenda seda veega. Puhasta kõik vanad pinnad ja praod, mis on suure niiskusega rikutud. Vaata üle kõik nõrgad kohad. Võta maha lahtine vana värv.
  • Vanad alküüd- või õlivärvidega kaetud pinnad tuleb matistada, et uue värviga kattes tekiks hea nake.
  • Eemalda lihvimistolm. Pahtelda seinad ja täida kõik ebatasasused. Kasuta selleks Aqua Filler pahtlit.
  • Need kohad, mis on kaetud puhta pahtliga, töötle üle niiskustõkke vahendiga. Kasuta selleks Aquastopi.
  • Poorsete pindade kruntimiseks kasuta tingimata Aquastopi, siis saad tulemuseks ühtlase värvikihi.
  • Seinte värvimiseks kasuta akrülaatvärvi AkZent. Värvi kindlasti kaks korda, lastes esimesel värvikihil kolm tundi kuivada.
  • Värskelt värvitud seinu võid pesuvahenditega puhastada ühe kuu möödumisel.

eskaro.ee
mavis calos Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas. 11. veebruar 2015
SCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: